O MNIE I KONTAKT

Mam na imię Ola i mieszkam we Wrocławiu. Jestem miłośniczką dziergania, kocham czytać książki i oglądać stare amerykańskie filmy. Najbardziej lubie te chwile, kiedy siedzę otulona kocem, z herbatą w ręce a za oknem szaleje burza albo śnieżyca. Jestem uzależniona od czipsów - jem je tonami. Lubię podróżować, poznawać nowe kultury i tradycje, taplać się w turkusowej wodzie i wygrzewać na gorącym piasku.

Niestety pracuję zawodowo, więc mam mało czasu na podróżowanie, dzierganie czy podziwianie niesprzyjających warunków pogodowych z perspektywy kanapy. Mam za to dużo czasu na marudzenie mężowi i snucie planów, co by było gdybym mogła całymi dniami dziergać i macać włóczki.Jeśli chcesz do mnie napisać, pochwalić mnie lub zganić, zaproponować wymianę, napisz na adres: hemere@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie posty, inspiracje i recenzje na tym blogu powstają z myślą o Tobie, czytelniczce mojego bloga. Zostaw komentarz, udostępnij ten post na Fejsie czy albo daj + w Google - doceń moją pracę i poleć ją innym!